WIADOMOŚCI

 

 

WYDARZENIA

Witam wszystkich miłośników muzyki operowej, pięknego śpiewu i teatru muzycznego. Ta strona przeznaczona jest właśnie dla Was. Można tu znaleźć życiorysy kompozytorów muzyki wokalnej, poznać streszczenia librett dzieł operowych, dowiedzieć się czegoś o  historii teatru muzycznego, przybliżyć sobie sylwetki wybitnych śpiewaków, odkryć nieco tajników techniki wokalnej, zapoznać się nieco z bogatą literaturą wokalną. Jednym słowem wszystko to, czego może oczekiwać miłośnik sztuki operowej.

 

 

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi i sugestie dotyczące przyszłego kształtu Operomanii 

Zapraszam także wszystkich, którzy chcieliby się podzielić z innymi miłośnikami pięknego śpiewu swoimi wrażeniami z koncertów, spektakli, wysłuchanych nagrań, a także tych wszystkich, którzy chcieliby wyrazić swoje opinie na tematy wokalne na łamach naszej strony proszę o przesyłanie materiałów do publikacji na adres:
z.wojtczak@post.pl
Każdy przesłany tekst będzie wnikliwie przeczytany, zastrzega się prawo do skracania nadesłanych tekstów lub ich przeredagowania po uprzednim powiadomieniu autora tekstu (dlatego prosimy o podawanie adresu zwrotnego:-)). Autor Operomanii nie ponosi odpowiedzialności za poglądy i treści zawarte w przesłanych materiałach.

 

Jesteś

Strona założona 28 sierpnia 2000r.

osobą odwiedzającą tę witrynę od dnia 03.09.2000